O firmie

Przedsiębiorstwo Instalacyjno – Montażowe "INMONT" Sp. z o.o., zostało założone w Olsztynie, 23 stycznia 1990 roku przez Państwa Antoniego i Elżbietę Grygorczyk, którzy do dnia dzisiejszego kierują przedsiębiorstwem. Z racji wiedzy i wykształcenia z zakresu instalacji elektrycznych, posiadanej przez Pana inż. Antoniego Grygorczyka, początkowym etapem działalności było wykonywanie instalacji elektrycznych dla potrzeb budownictwa. Szybko jednak zakres działalności został powiększony o uzdatnianie wody i instalacje ciepłownicze. W 2005 roku, a więc 15 lat od momentu założenia firmy, w zakresie działalności przedsiębiorstwa znalazły się pompy ciepła, dając podwalinę pod obecny zakres działalności, w którym energetyka słoneczna i odnawialne źródła energii tworzą główny nurt działalności firmy. Firma szybko rozwijała się, stając się jednym z wiodących instalatorów pomp ciepła w naszym kraju. 
Zapraszamy zatem do zapoznania się z treścią naszej strony i do kontaktu z nami. Dołożymy wszelkich starań, aby sprostać Państwa oczekiwaniom i przyczynić się do zakończenia sukcesem Państwa planów.

 


Szybki kontakt

Proszę wpisać numer telefonu. Oddzwonimy i odpowiemy bezpłatnie na wszystkie Państwa pytania.

Przykładowe realizacje

Często jesteśmy pytani jak w praktyce sprawdzają się powietrzne pompy ciepła, szczególnie jako wyłączne źródło ciepła, pracując w trybie monoenergetycznym z grzałką. Oto praktyczna odpowiedź.

czytaj więcej...

Jak pompy ciepła sprawdzają się w bardzo niewielkich obiektach? Poniżej opis domku letniskowego w Burdągu, koło Jedwabna.

czytaj więcej...

Utrzymanie domu kosztuje, to wie każdy. Ale ... gdyby tak mieć prąd za darmo? Tylko jak to zrobić? Czy to w ogóle możliwe? Zapraszamy do obejrzenia jednej z instalacji wykonanych przez naszą firmę.

 

czytaj więcej...