MAMY DLA PAŃSTWA WYJĄTKOWĄ OFERTĘ!!!

 

Jeśli prowadzą państwo firmę i chcieliby obniżyć koszty ogrzewania budynków a przy tej okazji pozbyć się jakichkolwiek problemów z systemem grzewczym, to mamy dla Państwa wyjątkową ofertę:

 

Pompa ciepła z dotacją 85%

 

Oferujemy kompleksową usługę modernizacji lub budowy nowego źródła ciepła.

Od projektu, poprzez złożenie wniosku o pozyskanie środków z Regionalnego Programu Operacyjnego, aż do kompleksowego wykonania inwestycji i później obsługi technicznej urządzeń.

Już dziś mogą Państwo wyposażyć swój budynek w bardzo nowoczesny, bardzo tani w eksploatacji (do 80% oszczędności) system grzewczy, który bezobsługowo i bezawaryjnie będzie ogrzewał, i jeśli trzeba chłodził, przez następne kilkadziesiąt lat. I tylko teraz można to osiągnąć płacąc tylko 15% ceny.

Zachęcamy do kontaktu i zapoznania się ze szczegółami.

 

Wystarczy e-mail, telefon lub ... wpisz swój numer w czerwone pole i kliknij słuchawkę. Oddzwonimy.

 


Szybki kontakt

Proszę wpisać numer telefonu. Oddzwonimy i odpowiemy bezpłatnie na wszystkie Państwa pytania.

Przykładowe realizacje

Często jesteśmy pytani jak w praktyce sprawdzają się powietrzne pompy ciepła, szczególnie jako wyłączne źródło ciepła, pracując w trybie monoenergetycznym z grzałką. Oto praktyczna odpowiedź.

czytaj więcej...

Jak pompy ciepła sprawdzają się w bardzo niewielkich obiektach? Poniżej opis domku letniskowego w Burdągu, koło Jedwabna.

czytaj więcej...

Utrzymanie domu kosztuje, to wie każdy. Ale ... gdyby tak mieć prąd za darmo? Tylko jak to zrobić? Czy to w ogóle możliwe? Zapraszamy do obejrzenia jednej z instalacji wykonanych przez naszą firmę.

 

czytaj więcej...