Serwis

Inmont Serwis

Jak wiadomo pompy ciepła są jednymi z najmniej awaryjnych urządzeń, lecz aby zachować ich ciche i w pełni satysfakcjonujące działanie, niezbędny jest regularny i cykliczny serwis.
W ramach okresu gwarancyjnego, jak i pogwarancyjnego zadbamy o to, by montowane przez nas instalacje służyły długo i cały czas na tym samym, bardzo wysokim poziomie. Aktualnie jesteśmy autoryzowanym serwisem firm DIMPLEX, STIEBEL ELTRON, GALMET, NIBE, jednych z najlepszych producentów pomp ciepła na rynku.
Nasze doświadczenie, jak i sam warsztat pozwala nam również serwisować pompy ciepła, których nie montowaliśmy. Zapraszamy więc do kontaktu, w celu omówienia szczegółów takiej współpracy.

Oferta

Nasza firma oferuje obsługę firmy, lub osób prywatnych w zakresie:

  • Naprawy pomp ciepła
  • Założenia konta, karty urządzenia, rejestrowanie i zgłoszenie urządzeń, w Centralnym Rejestrze Operatorów, dokonywania wpisów do CRO oraz sprawozdania rocznego.
  • Pomocy w założeniu konta i karty urządzeń, obsługę firmy
  • Prowadzenia dokumentacji serwisowej
  • Prowadzenia czynności konserwacyjnych jak i serwisowych, w tym przeprowadzenie kontroli szczelności instalacji zgodnie z obowiązującymi przepisami prawnymi.
  • Wymiany anody magnezowej w zasobnikach
  • Przeglądów gwarancyjnych i po gwarancyjnych pomp ciepła

Cennik świadczonych przez nas usług uzyskają Państwo na życzenie pod adresem

e-mail: serwis@inmont.pl
telefon alarmowy: 506 002 105

WEZWIJ SERWIS

 
 

 

 


Szybki kontakt

Proszę wpisać numer telefonu. Oddzwonimy i odpowiemy bezpłatnie na wszystkie Państwa pytania.

Przykładowe realizacje

Często jesteśmy pytani jak w praktyce sprawdzają się powietrzne pompy ciepła, szczególnie jako wyłączne źródło ciepła, pracując w trybie monoenergetycznym z grzałką. Oto praktyczna odpowiedź.

czytaj więcej...

Jak pompy ciepła sprawdzają się w bardzo niewielkich obiektach? Poniżej opis domku letniskowego w Burdągu, koło Jedwabna.

czytaj więcej...

Utrzymanie domu kosztuje, to wie każdy. Ale ... gdyby tak mieć prąd za darmo? Tylko jak to zrobić? Czy to w ogóle możliwe? Zapraszamy do obejrzenia jednej z instalacji wykonanych przez naszą firmę.

 

czytaj więcej...